Manželství ve Sněmovně

Milí přátelé,

tento týden se nakonec ve Sněmovně o zákonech ohledně manželství nejednalo. Poslanci řešili jiné věci natolik dlouho, že na tyto pevné body v programu zkrátka nezbyl čas.

Naši oponenti byli výrazně zklamaní, připravili se na tento den opravdu dokonale. Měli svůj štáb v domě proti Sněmovně, kde vyvěsili duhovou vlajku, od časného rána rozdávali koláčky všem poslancům, kteří procházeli kolem s nápisem „nechceme registrované, ale svatební“. Před Sněmovnou byla týden dopředu nainstalovaná výstava fotografií homopárů, které se nemohou dočkat svatby, protože jenom ta jim údajně přinese štěstí. A v určený čas se nahrnuli do galerie pro veřejnost ve Sněmovně v takovém počtu, že my (cca 7 lidí) se tam málem ani nedostali.

Nový termín pro jednání Sněmovny je zatím 14.11., ve středu odpoledne, uvidíme, jak to dopadne  tentokrát. Čas je pro nás dobrý, protože již nyní máme více podpisů (přes 75 tisíc) v petici než druhá strana.

Velkým úspěchem by bylo zamítnutí obou novel a zachování stávajícího stavu, druhá strana ale dělá vše pro to, aby jejich novela postoupila do druhého čtení. Prosíme, pište poslancům, vytrvejte v modlitbách.Pomozte nám, jak jen můžete! K jejich nákladné profesionální kampani se s prostředky a zázemím, které máme, nemůžeme reálně zatím ani přiblížit. Vážíme si moc každé nabídky pomoci a určitě mnohé využijeme. Potřebujeme nyní hlavně informovat veřejnost o důsledcích, které manželství pro všechny reálně bude mít. První vlaštovkou je naše nové video, které upozorňuje na lži kampaně Jsme fér. Jsme přesvědčeni, že o děti a jejich výchovu ve školách jde nejvíce https://www.youtube.com/watch?v=g1TObUUbEOg prosíme, všemožně ho šiřte. Přihlaste se k odběru našich videí na youtube https://www.youtube.com/channel/UC_V8aWm6KBYZ7p5qD4PxWrw ,sledujte nás na facebooku https://www.facebook.com/alianceprorodinu/, zapojte se zde i do diskusí, slušná a kultivovaná diskuse na sociálních sítích je čím dál důležitější.

Se srdečným pozdravem Jana Jochová
Aliance pro rodinu
www.alipro.cz
www.podporamanzelstvi.cz

číslo účtu: 2600107732/2010